מפרק רכבים בבית שמש

כאשר הרכב הגיע למצב שאיננו מעוניינים בו עוד, וקורב לוודאי שלא רווחי לנו להחזיק אותו מסיבה כזו או אחרת. לרוב זה קורה בשל אי חידוש טסט, רכב שעבר תאונה טוטאלוס, ירד מהכביש באופן פורמלי ע”י משרד הרישוי. וייתכן שהלך לכם מנוע או גיר או כל חלק של הרכב בעל ערך רב. ואז אין שום סיבה או רצון מצידכם לרכוש את אותו החלק ולתקן, ניתן לפנות אל מפרק רכבים בבית שמש.

פנייה מהירה חייגו עכשיו או השאירו פרטים ונשמח לתת לכם את המחיר הטוב ביותר 050-8080-566

מפרק רכבים בבית שמש

מפרק רכבים בבית שמש – נותנים לכם את המחיר הטוב ביותר

יש לא מעט סיבות שאינכם מעוניינים ברכב,הרכב ישן וייתכן שיש עוד מגוון סיבות שעדיף לכם למכור אותו למפרקי רכבים, השאלה היא כמה תקבלו בעבור הרכב.

אל תישארו עם רכב ישן, ההוצאות כנראה גדולות מידי וייתכן שההשקעה על הרכב לא תהיה שווה את התוצאה. מפרק רכבים בבית שמש יעזור לכם לשחרר את הרכב ולקבל את התמורה המקסימלית. כאשר לפחות תוכלו לקבל כסף והצד שקונה יוכל למכור את החלקים לגורמים שמעוניינים ויכולים לתרום לרכבים אחרים. תקבלו כסף במזומן כמובן המחיר יהיה הוגן ובהתאם למצבו של הרכב, שמרק רכבים בבית שמש מגיע אליכם אתם מקבלים כסף ומאותו הרגע הרכב עובר לאחריותו של אותו מפרק מכוניות בבית שמש וזה מאפשר לכם להתקדם לרכב יותר חדיש.

כמן כן הצוות של אברהם מגיע לכל מקום בארץ, בניגוד לכל החברות אברהם מעניק לכם את המחיר הטוב ביותר. כמובן שהכל נמדד לפי מחירון ומצבו של אותו הרכב, אם תרצו לקבל הצעת מחיר על פירוק רכבים – נשמח שתחייגו ונגיע אליכם לאן שאתם נמצאים ויאללה קבלו מחיר הוגן ותרכשו לכם רכב חדיש ורק בהצלחה.

וואטספ 24/7
דילוג לתוכן